UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodych w oszczędnościach w systemu wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w bliskim Stargardzie a wkład w nim otrzymało 244 najlepszych młodych zapaśników z całego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a tak 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak z nich zapisałem się Aleksander Polguj, jaki w grupie do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w finale pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący był także wynik w wadze do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię niezwykle odpowiedni z obecnych panów ponieważ odwalili kawał dobrej pracy nie wyłącznie na zawodach lecz także na treningach gdzie toczyło się litry potu . Mam okazję że kolejne lata współpracy przyniosą coraz większe produkty nie wyłącznie na arenach kraju ale także też na końcach Europy albo te Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najpodobniejszy weekend w Konkursie Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments