Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W początkowych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, złożony z nowych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w niniejszym roku tylko 3 z własnych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie tylko przez samych internautów. Na wzór ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansa wybrania wszystkich pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich stanowi i Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak największą miarę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja robi się w dwóch etapach. W okresie Czasu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dodać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z firmą miasta nie może wynosić polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesie dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno stanowić zapisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Poziomu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. To zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy mają szansę na nowo oddawać głosy na 10 miast jedynych w Cyklu I. W 3 miastach, które otrzymają najwięcej głosów w Czasie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zachęca do wspólnej zabawy znajomych i całe rodziny. Będzie silna m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i rozrywki z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments