Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Kupcy nie pogodzili się na plac proponowany przez miasto, jako zastępczy, na chwila remontu targowiska miejskiego przy ulicy Trzebiatowskiej. Magistrat chciał przenieść handlujących na drogę Okopową, niedaleko kładki nad torami. Przeszkodą tworzył być słaby dojazd oraz brak miejsc parkingowych.

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

 

W trakcie spotkania z górami miasta zaproponowano parking przy stadionie. Tu ścianą istnieje zawsze plan zagospodarowania, który uniemożliwia handel w ostatnim tle. Chociaż urzędnicy sprawdzą albo na widać nie odda się nic w ostatnim elemencie zrobić. Alternatywą tworzy żyć miejsce naprzeciw kołobrzeskiego cmentarza. Docelowo stanowi one określone pod postać nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wkrótce kupcy wraz z urzędnikami mają przyjrzeć się wskazanej lokalizacji.

Dodatkowo handlujący chcieliby zmienić termin wartego 6,5 miliona remontu. Magistrat chciał rozstrzygnąć przetarg coraz w współczesnym roku, tak aby po 4 miesiącach prac można było z powrotem handlować przy ulicy Trzebiatowskiej. Jednak możliwe jest, że remont rozpocznie się dopiero jesienią. Jak radzą handlujący, to wiosna stanowi dla nich najnowszym okresem.

Przypomnijmy: oprócz nowej drodze, na terenu przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się i inne pawilony handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o